Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
Wellness:
0/38
Bazén a vířivka:
0/32
Posilovna a sál:
0/15
Solárium:
volno
Lázeňské a relaxační centrum Rašínova
Wellness otevřeno pouze v pondělí a ve čtvrtek

Posilovna a sál

Lázně Rašínova

OTEVÍRACÍ DOBA A CENÍK CO U NÁS NAJDETE

Otevírací doba

Posilovna a sál

Všední dny

10:00 - 20:00

Víkendy a svátky

10:00 - 20:00

Poslední vstup je možný vždy hodinu a půl před koncem otevírací doby. Pro aktuální informace sledujte rozpis sálu.

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

130 Kč / neomezeno

S čipovými hodinkami

104 Kč / neomezeno

Skupinová lekce

Plná cena

120 Kč / lekce

S čipovými hodinkami

96 Kč / lekce

Pronájem sálu

Po - Pá do 16:00

300 Kč/hod

Po - Pá od 16:00

420 Kč/hod

So, Ne, Svátky

360 Kč/hod

Co najdete ve cvičební zóně

Gymnastické míče

Gymnastické míče jsou skvělou pomůckou nejen pro všestranné posilování s vlastní vahou, ale i pro rehabilitaci, nebo relaxaci. Cvičení na míči vám pomůže se lépe protáhnout, zlepšit si kondici i koordinaci, posílí zádové a břišní svalstvo a flexibilitu kloubů. Cvičení na gymnastickém míči je vhodné i pro těhotné ženy, které si chtějí ulevit od bolesti zad, nebo uvolnit napětí v těle.

Často kladené dotazy

Posilovna v Lázních Rašínova nabízí i cvičení s profesionálním trenérem. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé a jeho náplň je stanovena individuálně podle vaší dosavadní fyzické kondice a požadavků na výsledek. Více informací o službách osobního trenéra zde.

Každé pondělí od 10:00-11:00 si můžete zacvičit na strojích v posilovně pod dohledem zkušeného trenéra. Cvičení je přizpůsobené věku, napomáhá zvyšovat svalovou hmotu a udržovat fyzickou i psychickou kondici. Více informací o cvičení pro seniory zde.

Součástí zóny posilovny je i cvičební sál (tělocvična) o ploše 65 m2. Slouží k různým druhům rehabilitačního nebo sálového cvičení. Jednotlivci či skupiny jej rádi využívají například pro aerobic, power jógu nebo pilates. Cvičební sál je vybaven baletní tyčí a boxovacím pytlem. Probíhají zde pravidelně lekce Cvičení pro seniory a Total Body, které se zaměřuje na kardio cviky spolu s posilováním. V případě zájmu o pronájem cvičebního sálu pro jednorázovou akci či na celý rok nás kontaktujte na tel. čísle: 734 790 412, či e-mailem: drahovzalova@starezsport.cz.

Virtuální prohlídka cvičební zóny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT