Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
DNES OTEVŘENO
WELLNESS
4/38
BAZÉN A VÍŘIVKA
7/32
Vážení návštěvníci, v sobotu 13.4. je v čase 10-11 hodin wellness rezervováno

hledat
Posilovna a sál

Posilovna a sál

Lázně Rašínova

OTEVÍRACÍ DOBA A CENÍK dolů CO U NÁS NAJDETE dolů

Otevírací doba

Posilovna a sál

Všední dny

provozní doba:

6:00 - 21:30

poslední vstup:

20:15

uzavření areálu:

22:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

8:00 - 19:30

poslední vstup:

18:15

uzavření areálu:

20:00

Obsazenost sledujte na stránce vstupenky a rezervace.

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

155 Kč / neomezeno

S čipovými hodinkami

124 Kč / neomezeno

Skupinová lekce

Plná cena

145 Kč / lekce

S čipovými hodinkami

116 Kč / lekce

Pronájem sálu

Po - Pá do 16:00

300 Kč/hod

Po - Pá od 16:00

500 Kč/hod

So, Ne, Svátky

360 Kč/hod

Co najdete ve cvičební zóně

Spoteee - Proběhni se po celém světě

Běh může být zábavný i uvnitř. V cardio zóně se můžete proběhnout po celém světe na běžeckém pásu se systémem video tras Spoteee Video Run. Můžete si vyzkoušet až 60 různých tras z míst, kam se běžně nepodíváte. Zvolte si vaši oblíbenou muziku a dejte zážitku z běhání nový rozměr.

Spinningové kolo STARTRAC

Neztrácejte motivaci i když počasí venku jízdě na kole moc nepřeje. Vyzkoušejte cvičení na spinningovém kole STARTRAC. Aerodynamický ocelový rám, flexibilní pohodlný sedák a oboustranné platformové pedály kompatibilní s SPD vám poskytnou skvělý prožitek z jízdy na cyklotrenažéri. Nalaďte si oblíbenou hudbu a nastavte zátěž podle potřeby. Cvičení na spinningovém kole je efektivním kardio cvičením pro hubnutí, formování postavy a zlepšení kondice, které navíc nezatěžuje klouby.

Cardio zóna se stroji STARTRAC

Cardio zóna je vybavena stroji od špičkového výrobce strojů STARTRAC s designem BMW (jedná se o kategorii strojů navržených tak, aby respektovaly přirozenou biomechaniku pohybu těla).
Všechny stroje STARTRAC mají integrované ventilátory, plně vybavený displej se širokou nabídkou programů a fitness testů, motivační displej, který vedle numerických hodnot nabízí také „motivační ovál“.

Často kladené dotazy

Posilovna v Lázních Rašínova nabízí i cvičení s profesionálním trenérem. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé a jeho náplň je stanovena individuálně podle vaší dosavadní fyzické kondice a požadavků na výsledek. Více informací o službách osobního trenéra zde.

Každé pondělí od 10:00-11:00 si můžete zacvičit na strojích v posilovně pod dohledem zkušeného trenéra. Cvičení je přizpůsobené věku, napomáhá zvyšovat svalovou hmotu a udržovat fyzickou i psychickou kondici. Více informací o cvičení pro seniory zde.

Součástí zóny posilovny je i cvičební sál (tělocvična) o ploše 65 m2. Slouží k různým druhům rehabilitačního nebo sálového cvičení. Jednotlivci či skupiny jej rádi využívají například pro aerobic, power jógu nebo pilates. Cvičební sál je vybaven baletní tyčí a boxovacím pytlem. Probíhají zde pravidelně lekce Cvičení pro seniory a Total Body, které se zaměřuje na kardio cviky spolu s posilováním. V případě zájmu o pronájem cvičebního sálu pro jednorázovou akci či na celý rok nás kontaktujte na tel. čísle: 734 790 412, či e-mailem: korinek@starezsport.cz.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka cvičební zóny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále