Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
DNES OTEVŘENO
WELLNESS
5/38
BAZÉN A VÍŘIVKA
4/32
Vážení návštěvníci, v sobotu 13.4. je v čase 10-11 hodin wellness rezervováno

hledat
Posilovna a sál

Posilovna a sál

Lázně Rašínova

OTEVÍRACÍ DOBA A CENÍK dolů CO U NÁS NAJDETE dolů

Otevírací doba

Posilovna a sál

Všední dny

provozní doba:

6:00 - 21:30

poslední vstup:

20:15

uzavření areálu:

22:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

8:00 - 19:30

poslední vstup:

18:15

uzavření areálu:

20:00

Obsazenost sledujte na stránce vstupenky a rezervace.

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

155 Kč / neomezeno

S čipovými hodinkami

124 Kč / neomezeno

Skupinová lekce

Plná cena

145 Kč / lekce

S čipovými hodinkami

116 Kč / lekce

Pronájem sálu

Po - Pá do 16:00

300 Kč/hod

Po - Pá od 16:00

500 Kč/hod

So, Ne, Svátky

360 Kč/hod

Co najdete ve cvičební zóně

Osobní váha Tanita BC-1000

Chcete vědět jakou máte kondici? Nechte si změřit váhu a tělesné hodnoty na speciální váze Tanita a zjistěte procento svého tělesného tuku, procento tekutin v těle, svalovou hmotu, hmotnost kostí a mnoho dalších zajímavých hodnot. Analýza těchto hodnot vám pomůže k efektivnějšímu nastavení tréninku, zlepšení kondice nebo k celkové změně životního stylu.

Cena za jedno měření: 200,- Kč (v ceně je konzultace s profesionálním trenérem)

Gymnastické míče

Gymnastické míče jsou skvělou pomůckou nejen pro všestranné posilování s vlastní vahou, ale i pro rehabilitaci, nebo relaxaci. Cvičení na míči vám pomůže se lépe protáhnout, zlepšit si kondici i koordinaci, posílí zádové a břišní svalstvo a flexibilitu kloubů. Cvičení na gymnastickém míči je vhodné i pro těhotné ženy, které si chtějí ulevit od bolesti zad, nebo uvolnit napětí v těle.

BOSU

Součástí vybavení posilovny je i balanční podložka BOSU. Gumový míč polokulovitého tvaru nafouknutý vzduchem má všestranné využití pro zpevnění těla a zlepšení rovnováhy. Cvičení na BOSU vám pomůže zpevnit břišní svaly a posílit hluboké stabilizační svalstvo páteře a trupu.

Posilování s vlastní vahou

Pro příznivce posilování s vlastním tělem jsou nainstalovány žebřiny, na kterých si můžete udělat pár přítahů na hrazdě, či procvičit břišní svaly pomocí bradel na předkopávání nohou. Dále jsou tu připraveny gymnastické míče, bosu, švihadla a posilovací pásky TRX.

Často kladené dotazy

Posilovna v Lázních Rašínova nabízí i cvičení s profesionálním trenérem. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé a jeho náplň je stanovena individuálně podle vaší dosavadní fyzické kondice a požadavků na výsledek. Více informací o službách osobního trenéra zde.

Každé pondělí od 10:00-11:00 si můžete zacvičit na strojích v posilovně pod dohledem zkušeného trenéra. Cvičení je přizpůsobené věku, napomáhá zvyšovat svalovou hmotu a udržovat fyzickou i psychickou kondici. Více informací o cvičení pro seniory zde.

Součástí zóny posilovny je i cvičební sál (tělocvična) o ploše 65 m2. Slouží k různým druhům rehabilitačního nebo sálového cvičení. Jednotlivci či skupiny jej rádi využívají například pro aerobic, power jógu nebo pilates. Cvičební sál je vybaven baletní tyčí a boxovacím pytlem. Probíhají zde pravidelně lekce Cvičení pro seniory a Total Body, které se zaměřuje na kardio cviky spolu s posilováním. V případě zájmu o pronájem cvičebního sálu pro jednorázovou akci či na celý rok nás kontaktujte na tel. čísle: 734 790 412, či e-mailem: korinek@starezsport.cz.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka cvičební zóny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále