Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
ZAVŘENO
Od 1.7. do 31.7.2024 bude ve středisku probíhat plánovaná odstávka a nebude možné využívat bazén, wellness, solárium ani posilovnu. Otevírací doba v srpnu bude v čase 8:00 - 20:00. Wellness bude otevřené každé úterý a čtvrtek v čase 10:00 - 20:00.

hledat
Posilovna a sál

Posilovna a sál

Lázně Rašínova

OTEVÍRACÍ DOBA A CENÍK dolů CO U NÁS NAJDETE dolů

Otevírací doba

Vážení návštěvníci, od 1.7. do 31.7.2024 jsou Lázně Rašínova UZAVŘENY z důvodu plánované odstávky.
Děkujeme za pochopení.

Posilovna a sál

Všední dny

provozní doba:

6:00 - 21:30

poslední vstup:

20:15

uzavření areálu:

22:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

8:00 - 19:30

poslední vstup:

18:15

uzavření areálu:

20:00

Obsazenost sledujte na stránce vstupenky a rezervace.

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

155 Kč / neomezeno

S čipovými hodinkami

124 Kč / neomezeno

Skupinová lekce

Plná cena

145 Kč / lekce

S čipovými hodinkami

116 Kč / lekce

Pronájem sálu

Po - Pá do 16:00

300 Kč/hod

Po - Pá od 16:00

500 Kč/hod

So, Ne, Svátky

360 Kč/hod

Co najdete ve cvičební zóně

Osobní váha Tanita BC-1000

Chcete vědět jakou máte kondici? Nechte si změřit váhu a tělesné hodnoty na speciální váze Tanita a zjistěte procento svého tělesného tuku, procento tekutin v těle, svalovou hmotu, hmotnost kostí a mnoho dalších zajímavých hodnot. Analýza těchto hodnot vám pomůže k efektivnějšímu nastavení tréninku, zlepšení kondice nebo k celkové změně životního stylu.

Cena za jedno měření: 200,- Kč (v ceně je konzultace s profesionálním trenérem)

Spoteee - Proběhni se po celém světě

Běh může být zábavný i uvnitř. V cardio zóně se můžete proběhnout po celém světe na běžeckém pásu se systémem video tras Spoteee Video Run. Můžete si vyzkoušet až 60 různých tras z míst, kam se běžně nepodíváte. Zvolte si vaši oblíbenou muziku a dejte zážitku z běhání nový rozměr.

Činky značky Jordan

Činky Jordan pro posílení svalů nesmí chybět v žádné posilovně. U nás si s nimi zacvičí každý. Lehké činky jsou vhodnou volbou pro ženy, které touží formovat svoji postavu. Těžší varianta činek je ideální pro muže, kteří chtějí nabírat svalovou hmotu.

Gymnastické míče

Gymnastické míče jsou skvělou pomůckou nejen pro všestranné posilování s vlastní vahou, ale i pro rehabilitaci, nebo relaxaci. Cvičení na míči vám pomůže se lépe protáhnout, zlepšit si kondici i koordinaci, posílí zádové a břišní svalstvo a flexibilitu kloubů. Cvičení na gymnastickém míči je vhodné i pro těhotné ženy, které si chtějí ulevit od bolesti zad, nebo uvolnit napětí v těle.

BOSU

Součástí vybavení posilovny je i balanční podložka BOSU. Gumový míč polokulovitého tvaru nafouknutý vzduchem má všestranné využití pro zpevnění těla a zlepšení rovnováhy. Cvičení na BOSU vám pomůže zpevnit břišní svaly a posílit hluboké stabilizační svalstvo páteře a trupu.

Spinningové kolo STARTRAC

Neztrácejte motivaci i když počasí venku jízdě na kole moc nepřeje. Vyzkoušejte cvičení na spinningovém kole STARTRAC. Aerodynamický ocelový rám, flexibilní pohodlný sedák a oboustranné platformové pedály kompatibilní s SPD vám poskytnou skvělý prožitek z jízdy na cyklotrenažéri. Nalaďte si oblíbenou hudbu a nastavte zátěž podle potřeby. Cvičení na spinningovém kole je efektivním kardio cvičením pro hubnutí, formování postavy a zlepšení kondice, které navíc nezatěžuje klouby.

Cardio zóna se stroji STARTRAC

Cardio zóna je vybavena stroji od špičkového výrobce strojů STARTRAC s designem BMW (jedná se o kategorii strojů navržených tak, aby respektovaly přirozenou biomechaniku pohybu těla).
Všechny stroje STARTRAC mají integrované ventilátory, plně vybavený displej se širokou nabídkou programů a fitness testů, motivační displej, který vedle numerických hodnot nabízí také „motivační ovál“.

Pravidelné lekce

Máte chuť si zasportovat, ale cvičení vás samotného nebaví? Chtěli byste vědět jak správně cvičit? Přijďte se podívat na pravidelné lekce cvičení na strojích v posilovně, nebo v prostorách našeho cvičebního sálu. Lekce probíhají pod vedením a dohledem profesionálního trenéra či trenérky. Nabízíme lekce cvičení pro seniory, nebo komplexní tréninky TOTAL BODY. 

Silová zóna se stroji CYBEX

Silová zóna je určena pro ty náročnější a je vybavena stroji od značky CYBEX. K dispozici je posilovací věž, která zahrnuje cvičení bench press, hrazdu a mnoho dalších prvků. Dále posilovač zadních a předních stehen, ramen, zad a prsou.

Posilování s vlastní vahou

Pro příznivce posilování s vlastním tělem jsou nainstalovány žebřiny, na kterých si můžete udělat pár přítahů na hrazdě, či procvičit břišní svaly pomocí bradel na předkopávání nohou. Dále jsou tu připraveny gymnastické míče, bosu, švihadla a posilovací pásky TRX.

Posilování s trenérem

Nabízíme Vám možnost cvičení v posilovně pro začátečníky i pokročilé s profesionálním trenérem. Nechte si sestavit individuální tréninkový plán nebo si poradit v oblasti správné výživy. Cena pro jednoho 450 Kč/hod, cena pro dva 650 Kč/hod. včetně časově neomezeného vstupu do posilovny. Rezervace jsou možné telefonicky na 731 445 303 nebo na zouhar@starezsport.cz.

Jídelníček a tréninkový plán na míru

Jídelníček na míru – cena 1990 Kč

 • Nechte si složit jídelníček na míru na 30 dní od výživového poradce a fitness trenéra
 • Jídelníčky dle potřeby klienta (hubnutí tuku, přibírání svalové hmoty, udržení stávající hmotnosti).
 • Správné nastavení příjmu a výdeje energie spolu s výpočtem všech potřebných makroživin.
 • Součástí jídelníčku je vstupní konzultace o délce 60 minut, která zahrnuje tělesnou analýzu spolu s vyhodnocením této analýzy, zhodnocení dosavadního jídelníčku klienta, nastavení cílů a požadavků pro vytvoření jídelního plánu.
 • Jídelníček složen do 14 dní od vstupní prohlídky a zaslán elektronickou formou.
 • Možnost prodloužení spolupráce + 1 měsíc = 900 Kč

Tréninkový plán – cena 890 Kč

 • Součástí této služby je 30 ti – minutová osobní konzultace s trenérem včetně provedené tělesné analýzy. Při konzultaci budou vytyčeny cíle na základě požadavků ze strany klienta, které se poté promítnou v tréninkovém plánu.
 • Vhodné pro všechny, kteří se snaží zhubnout, nabrat svalovou hmotu, nebo se chtějí cítit lépe ve svém těle.
 • Pro každého klienta je plán skládán individuálně dle jeho potřeb.
 • Tréninkový plán lze vytvořit do fitness centra, nebo tak, aby se tréninky daly odcvičit v domácích podmínkách.
 • Zaslání tréninkového plánu probíhá elektronicky.

Často kladené dotazy

Posilovna v Lázních Rašínova nabízí i cvičení s profesionálním trenérem. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé a jeho náplň je stanovena individuálně podle vaší dosavadní fyzické kondice a požadavků na výsledek. Více informací o službách osobního trenéra zde.

Každé pondělí od 10:00-11:00 si můžete zacvičit na strojích v posilovně pod dohledem zkušeného trenéra. Cvičení je přizpůsobené věku, napomáhá zvyšovat svalovou hmotu a udržovat fyzickou i psychickou kondici. Více informací o cvičení pro seniory zde.

Součástí zóny posilovny je i cvičební sál (tělocvična) o ploše 65 m2. Slouží k různým druhům rehabilitačního nebo sálového cvičení. Jednotlivci či skupiny jej rádi využívají například pro aerobic, power jógu nebo pilates. Cvičební sál je vybaven baletní tyčí a boxovacím pytlem. Probíhají zde pravidelně lekce Cvičení pro seniory a Total Body, které se zaměřuje na kardio cviky spolu s posilováním. V případě zájmu o pronájem cvičebního sálu pro jednorázovou akci či na celý rok nás kontaktujte na tel. čísle: 734 790 412, či e-mailem: korinek@starezsport.cz.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka cvičební zóny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále