Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
ZAVŘENO
Od 1.7. do 31.7.2024 bude ve středisku probíhat plánovaná odstávka a nebude možné využívat bazén, wellness, solárium ani posilovnu. Otevírací doba v srpnu bude v čase 8:00 - 20:00. Wellness bude otevřené každé úterý a čtvrtek v čase 10:00 - 20:00.

hledat
Info pro návštěvníky

Info pro návštěvníky

Lázně Rašínova

Aktuálně z Lázní Rašínova

clock

Areál:
ZAVŘENO

Uzavření Lázní Rašínova

19.6.2024

Vážení návštěvníci,

z důvodu plánované odstávky budou Lázně Rašínova od 1. 7. do 31. 7. 2024 uzavřeny.

Děkujeme za pochopení.

CHCETE SE STÁT PLAVČÍKEM?

Často kladené dotazy

Základní doba pobytu v bazénu a wellness je 1,5 hod včetně doby strávené v šatnách.

Na otevírací doby a ceník se můžete podívat ZDE.

Vstupné je nastaveno pro každou zónu zvlášť. Zóny jsou čtyři: wellness, bazén, posilovna a solárium. Na pokladně si zakoupíte do určité zóny vstupné a s čipovými hodinkami se pak pohybujete ve vámi zaplacené zóně. Zóny lze rozšiřovat na pokladně. Přechod mezi zónou bazénu a wellness je zpoplatněn za každý vstup, pokud v zóně wellness strávíte více jak 3 minuty. Doba tří minut zdarma slouží pro nahlédnutí do wellness pro případnou kontrolu kapacity saun. Terminál u vstupu do wellness neslouží jako informační! Po přiložení čipových hodinek k tomuto terminálu začíná běžet čas ve wellness, i když do wellness nevstoupíte. Pro ukončení času ve wellness musíte přiložit čipové hodinky na terminál při odchodu z wellness.

V ceně základního vstupného jsou zahrnuty prostěradlo a pitná voda. Pobyt ve wellness je doporučován bez plavek, také se hodí mít s sebou vlastní pantofle. Více informací o welness zóně a pravidla, jak se správně saunovat, naleznete ZDE.

Přenosné čipové hodinky si můžete pořídit pro usnadnění platby za vstup až na 8 různých sportovišť v Brně. Vstup na sportoviště s nimi platíte bezhotovostně s možností automatického odbavení při průchodu turniketem. Nabitím kreditu minimální částkou 1 000 Kč získáte slevu 20 % na vstupném. S hodinkami můžete platit i občerstvení, nebo zakoupené zboží na vybraných sportovištích. Více informací o službě naleznete ZDE.

Objednávky neprobíhají přes pokladnu lázní Rašínova v přízemí, ale na recepci rehabilitačního centra v 2. patře. Na rehabilitaci je nutné domluvit se telefonicky, e-mailem nebo osobně. Více informací na webu CSP.

Hloubka bazénu činí 0,60 až 2,20 metrů, tudíž je tak ideálním místem k tomu, abyste své děti naučili plavat, nebo se věnovali relaxačnímu plavání. Teplota vody v bazénu je 27,5°C, ve vířivce pak 36°C. Bazén není rozdělen do drah. Pokud je bazén pronajat, není veřejnosti k dispozici ani vířivka. Bazén je volný pro veřejnost dle rozpisu bazénu ZDE.

Osobního trenéra je nutné zarezervovat předem telefonicky - 731 445 303. Kromě tvorby individuálního tréninku poskytujeme výživové poradenství. Více informací o posilovně.

Ano, základní hygienické potřeby si můžete zakoupit na pokladně lázní Rašínova.

Kde nás najdete?

Kudy k nám

Ideální je využít MHD a dopravit se na dopravní uzel Česká, odkud je to na Rašínku nejblíž. Pokud vyrazíte autem, budete muset zaplatit za parkování v centru. Můžete zkusit najít volné místo na ulici Rooseveltova, nebo kousek dál směrem k Mahenovu divadlu v ulici Za divadlem. Jistotu volného místa nabízí parkovací dům Rozmarýn na Moravském náměstí, nebo garáže u Janáčkova divadla.

Adresa areálu

Lázeňské a relaxační centrum Rašínova

Rašínova 643/12 602 00 Brno-město
49°11'49.8"N 16°36'27.1"E

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále