Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
DNES OTEVŘENO
WELLNESS
0/38
BAZÉN A VÍŘIVKA
0/32
POSILOVNA A SÁL
0/15
Vířivka dočasně mimo provoz.

hledat

Info pro návštěvníky

Lázně Rašínova

OTEVÍRACÍ DOBA jinam CENÍK jinam

Aktuálně z Lázní Rašínova

clock

Wellness:
14:00 - 22:00

clock

Bazén a vířivka:
6:00 - 22:00

clock

Posilovna a sál:
6:00 - 22:00

clock

Solárium:
6:00 - 22:00

Hledáme kolegy

22.9.2023

Hledáme lázeňskou(-ého), více informací naleznete zde.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na e-mail: nabory@starezsport.cz.

Otevírací doba během svátku 28.9. 2023

19.9.2023

Bazén a vířivka 8 - 20 hodin

Posilovna 8 - 20 hodin

Wellness 10 - 20 hodin

Pravidelné lekce v bazénu

31.8.2023

Vážení zákazníci,

veškeré pravidelné lekce v bazénu (aqua aerobic, aj.) v našem středisku budou probíhat až začátkem listopadu. 

Děkujeme za pochopení.

Lekce Total body

25.8.2023

Vážení návštěvníci,

zacvičte si s námi na pravidelných lekcích Total body, v nichž se zkušená trenérka zaměří na kardio cviky a posilování. 

Lekce probíhají každé pondělí a čtvrtek od 19 do 20 hod.

Cena jedné lekce je 145 Kč a s čipovými hodinkami zaplatíte pouze 116 Kč. 

Na lekci je nutné se zaregistrovat zde

Těšíme se na vaši návštěvu. 

CHCETE SE STÁT PLAVČÍKEM?

Často kladené dotazy

Základní doba pobytu v bazénu a wellness je 1,5 hod včetně doby strávené v šatnách.

Na otevírací doby a ceník se můžete podívat ZDE.

Vstupné je nastaveno pro každou zónu zvlášť. Zóny jsou čtyři: wellness, bazén, posilovna a solárium. Na pokladně si zakoupíte do určité zóny vstupné a s čipovými hodinkami se pak pohybujete ve vámi zaplacené zóně. Zóny lze rozšiřovat na pokladně. Přechod mezi zónou bazénu a wellness je zpoplatněn za každý vstup, pokud v zóně wellness strávíte více jak 3 minuty. Doba tří minut zdarma slouží pro nahlédnutí do wellness pro případnou kontrolu kapacity saun. Terminál u vstupu do wellness neslouží jako informační! Po přiložení čipových hodinek k tomuto terminálu začíná běžet čas ve wellness, i když do wellness nevstoupíte. Pro ukončení času ve wellness musíte přiložit čipové hodinky na terminál při odchodu z wellness.

V ceně základního vstupného jsou zahrnuty prostěradlo a pitná voda. Pobyt ve wellness je doporučován bez plavek, také se hodí mít s sebou vlastní pantofle. Více informací o welness zóně a pravidla, jak se správně saunovat, naleznete ZDE.

Přenosné čipové hodinky si můžete pořídit pro usnadnění platby za vstup až na 8 různých sportovišť v Brně. Vstup na sportoviště s nimi platíte bezhotovostně s možností automatického odbavení při průchodu turniketem. Nabitím kreditu minimální částkou 1 000 Kč získáte slevu 20 % na vstupném. S hodinkami můžete platit i občerstvení, nebo zakoupené zboží na vybraných sportovištích. Více informací o službě naleznete ZDE.

Objednávky neprobíhají přes pokladnu lázní Rašínova v přízemí, ale na recepci rehabilitačního centra v 2. patře. Na rehabilitaci je nutné domluvit se telefonicky, e-mailem nebo osobně. Více informací na webu CSP.

Hloubka bazénu činí 0,60 až 2,20 metrů, tudíž je tak ideálním místem k tomu, abyste své děti naučili plavat, nebo se věnovali relaxačnímu plavání. Teplota vody v bazénu je 27,5°C, ve vířivce pak 36°C. Bazén není rozdělen do drah. Pokud je bazén pronajat, není veřejnosti k dispozici ani vířivka. Bazén je volný pro veřejnost dle rozpisu bazénu ZDE.

Pro vstup do solária zálohu na čipové hodinky platit nemusíte, stačí zaplatit dobu, kterou chcete v soláriu strávit. Jak se správně opalovat si můžete přečíst ZDE.

Osobního trenéra je nutné zarezervovat předem telefonicky - 731 445 303. Kromě tvorby individuálního tréninku poskytujeme výživové poradenství. Více informací o posilovně.

Ano, základní hygienické potřeby si můžete zakoupit na pokladně lázní Rašínova.

Kde nás najdete?

Kudy k nám

Ideální je využít MHD a dopravit se na dopravní uzel Česká, odkud je to na Rašínku nejblíž. Pokud vyrazíte autem, budete muset zaplatit za parkování v centru. Můžete zkusit najít volné místo na ulici Rooseveltova, nebo kousek dál směrem k Mahenovu divadlu v ulici Za divadlem. Jistotu volného místa nabízí parkovací dům Rozmarýn na Moravském náměstí, nebo garáže u Janáčkova divadla.

Adresa areálu

Lázeňské a relaxační centrum Rašínova

Rašínova 643/12 602 00 Brno-město
49°11'49.8"N 16°36'27.1"E

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále