Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
DNES OTEVŘENO
WELLNESS
2/38
BAZÉN A VÍŘIVKA
9/32

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Lázně Rašínova

CO DĚLAT V LÁZNÍCH RAŠÍNOVA dolů

Dopřejte si relax od každodenního shonu

Uprostřed Brna, jen pár kroků od náměstí Svobody, na vás čeká oáza klidu. Odložte na chvíli všechny povinnosti, zapomeňte na starosti a trápení. Zastavte se v Lázeňském a relaxačním centru Rašínova - ve všední den po práci, rovnou ze školy, nebo třeba o propršeném víkendu. Vypněte ruch velkoměsta a relaxujte v sauně či vířivce. Přijďte na jiné myšlenky a dejte si do těla v posilovně nebo si nechte naložit od kondičního trenéra.

Aktivity a služby

Posilování a cvičení

Přijďte si zacvičit do útulné posilovny v centrum města nebo navštivte některou z pravidelných lekcí pod vedením zkušených trenérů a instruktorů ve cvičebním sálu. Vybavení máme pro silové cviky s cílem nabrání svalové hmoty, pro kardio cvičení s cílem udržení fyzické kondice nebo cvičení s vlastní vahou a pomůckami pro zpevnění těla. Zvážíte se na speciální váze Tanita a můžete tak průběžně sledovat váš progres. 

Plavání v bazénu

Probuďte svůj vodní živel a zaplavte si v našem oválném bazénu. Bazén není rozdělený do drah, a je tak ideálním místem, kde můžete naučit plavat i své děti. Bazén měří na délku 18 m a na šířku 7 m. Je hluboký až 2,20 m, ale u vstupu má hloubku pouhých 0,60 m.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále