Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
ZAVŘENO
Od 1.7. do 31.7.2024 bude ve středisku probíhat plánovaná odstávka a nebude možné využívat bazén, wellness, solárium ani posilovnu. Otevírací doba v srpnu bude v čase 8:00 - 20:00. Wellness bude otevřené každé úterý a čtvrtek v čase 10:00 - 20:00.

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Lázně Rašínova

CO DĚLAT V LÁZNÍCH RAŠÍNOVA dolů

Dopřejte si relax od každodenního shonu

Uprostřed Brna, jen pár kroků od náměstí Svobody, na vás čeká oáza klidu. Odložte na chvíli všechny povinnosti, zapomeňte na starosti a trápení. Zastavte se v Lázeňském a relaxačním centru Rašínova - ve všední den po práci, rovnou ze školy, nebo třeba o propršeném víkendu. Vypněte ruch velkoměsta a relaxujte v sauně či vířivce. Přijďte na jiné myšlenky a dejte si do těla v posilovně nebo si nechte naložit od kondičního trenéra.

Aktivity a služby

Posilování a cvičení

Přijďte si zacvičit do útulné posilovny v centrum města nebo navštivte některou z pravidelných lekcí pod vedením zkušených trenérů a instruktorů ve cvičebním sálu. Vybavení máme pro silové cviky s cílem nabrání svalové hmoty, pro kardio cvičení s cílem udržení fyzické kondice nebo cvičení s vlastní vahou a pomůckami pro zpevnění těla. Zvážíte se na speciální váze Tanita a můžete tak průběžně sledovat váš progres. 

Opalování v soláriu

Toužíte po bronzovém a rovnoměrném opálení po celý rok? Navštivte naše skvělé solárium Hapro Luxura X7 s 38 UV trubicemi. Solárium disponuje clonou mezi horní a dolní deskou, kolagenovými trubicemi na podporu tvorbu kolagenu, ergonomickým profilem lůžka Contour-Plus pro komfortní ležení, speciálním opalovačem ramen BackFlex pro rovnoměrné opálení a funkci chlazení těla i tváře.

Relax ve vířivce

Nechte své myšlenky unést v proudu bublinek vířivé lázně s teplotou 36 stupňů. Vířivka je spouštěna vždy v pravidelných intervalech a to dvakrát v hodině na 10 minut.
Pokud je bazén pronajat, není veřejnosti k dispozici ani vířivka.

Plavání v bazénu

Probuďte svůj vodní živel a zaplavte si v našem oválném bazénu. Bazén není rozdělený do drah, a je tak ideálním místem, kde můžete naučit plavat i své děti. Bazén měří na délku 18 m a na šířku 7 m. Je hluboký až 2,20 m, ale u vstupu má hloubku pouhých 0,60 m.

Rehabilitace

Máte potíže s bolestí zad, rameny, nebo jste po úrazu? Provozovatelem zdravotních rehabilitací je Centrum rehabilitační a sportovní péče a v budově Lázní Rašínova se nachází ve 2. patře. Pro zkvalitnění vašeho zdraví nabízí vodoléčbu, masáže, magnetoterapii, elektroléčbu či limoplast. Na rehabilitaci je nutné se domluvit telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Kosmetika

Navštivte kosmetické studio Ivety M. v prvním patře Lázní Rašínova. Čeká vás profesionální příjemné ošetření pleti přírodní kosmetikou, omlazení pomocí laseru, ultrazvuku, galvaniky nebo ozonizeru. Navíc také péče o vaše řasy a obočí. Od pondělí do pátku 7:00-19:00. Více info na www.kosmetikavbrne.cz

Saunování ve wellness zóně

Uvolněte se od stresu a prohřejte své tělo ve wellness zóně. K odpočinku si můžete vybrat ze čtyř saun - parní, infra a dvě finské sauny.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále