Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
DNES OTEVŘENO
WELLNESS
1/38
BAZÉN A VÍŘIVKA
0/32
POSILOVNA A SÁL
0/15
DNY SPORTOVIŠŤ! Na sobotu 15. dubna 2023 VSTUP ZDARMA do Aquaparku Kohoutovice podmíněný platnou rezervací! Více v aktualitách.
hledat

Aktivity a služby

Lázně Rašínova

CO DĚLAT V LÁZNÍCH RAŠÍNOVA dolů

Dopřejte si relax od každodenního shonu

Uprostřed Brna, jen pár kroků od náměstí Svobody, na vás čeká oáza klidu. Odložte na chvíli všechny povinnosti, zapomeňte na starosti a trápení. Zastavte se v Lázeňském a relaxačním centru Rašínova - ve všední den po práci, rovnou ze školy, nebo třeba o propršeném víkendu. Vypněte ruch velkoměsta a relaxujte v sauně či vířivce. Přijďte na jiné myšlenky a dejte si do těla v posilovně nebo si nechte naložit od kondičního trenéra.

Aktivity a služby

Opalování v soláriu

Toužíte po bronzovém a rovnoměrném opálení po celý rok? Navštivte naše skvělé solárium Hapro Luxura X7 s 38 UV trubicemi. Solárium disponuje clonou mezi horní a dolní deskou, kolagenovými trubicemi na podporu tvorbu kolagenu, ergonomickým profilem lůžka Contour-Plus pro komfortní ležení, speciálním opalovačem ramen BackFlex pro rovnoměrné opálení a funkci chlazení těla i tváře.

VÍCE INFORMACÍ dále

Relax ve vířivce

Nechte své myšlenky unést v proudu bublinek vířivé lázně s teplotou 36 stupňů. Vířivka je spouštěna vždy v pravidelných intervalech a to dvakrát v hodině na 10 minut.
Pokud je bazén pronajat, není veřejnosti k dispozici ani vířivka.

VÍCE INFORMACÍ dále

Saunování ve wellness zóně

Uvolněte se od stresu a prohřejte své tělo ve wellness zóně. K odpočinku si můžete vybrat ze čtyř saun - parní, infra a dvě finské sauny.

VÍCE INFORMACÍ dále

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále