Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
LÁZNĚ RAŠÍNOVA
DNES OTEVŘENO
WELLNESS
12/38
BAZÉN A VÍŘIVKA
11/32
POSILOVNA A SÁL
21/15

hledat

Otevírací doba

Bazén a vířivka

Všední dny

6:00 - 22:00

Víkendy a svátky

8:00 - 20:00

Poslední vstup do bazénu je možný vždy nejpozději hodinu před rezervací. Poslední vstup do areálu je možný vždy hodinu a půl před koncem otevírací doby. Pro aktuální informace sledujte rozpis bazénu.

Základní vstupné

Bazén a vířivka

Plná cena

120 Kč / 1,5 hod.

S čipovými hodinkami

96 Kč / 1,5 hod.

Často kladené dotazy

Základní doba pobytu v bazénu je 1,5 hodiny včetně doby strávené v šatnách. Doplatek přI překročení času je 1/10 z ceny za každých započatých 6 minut.

Vířivka je určena jako doplněk k návštěvě bazénu, nikoliv jako samostatná relaxační zóna. Spouští se v pravidelných intervalech dvakrát v hodině vždy na 10 minut. Pokud je bazén pronajat, není veřejnosti k dispozici ani vířivka.

Ano, u vstupu má hloubku pouhých 0,60 metru, je tedy vhodný pro výuku plavání.

Ano, celý bazén si můžete rezervovat pro školní výuku plavání, sportovní oddíl, zájmovou skupinu, nebo jakoukoliv jinou vlastní potřebu. Více informací o volných časech najdete na stránce rozpis a rezervace. Aktuální ceny pronájmu jsou zveřejněny na stránce otevírací doba a ceník.

Ano. Bazén není rozdělen do plaveckých drah, je dlouhý 18 metrů a hloubka se pohybuje od 0,60 m do 2,20 m. Je tedy vhodný jak k relaxačnímu plavání tak k výuce plavání.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka